0551 231 83 55

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ - ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA - KIRMADAN TESİSAT TAMİRİ

Su kaçağı yapılarda meydana gelen yeri belli olmayan tesisatın bir noktasından çıkarak alt kata veren veya bir noktadan çıkıntı yaprak tahribat yapan su arızasıdır. Bu tür sorunları şirketimiz kırmadan tesisat tamiri yaparak sektörde bir ilki gerçekleştirmiştir.

Eskiden kırılarak bulunan bu tür arızalar artık kırılmadan kameralı sistemle arıza tespiti yapılır hale geldi. Firmamız tüm İstanbul semtine su kaçağı servisi vermektedir.Firmamızı arayarak su kaçakları hakkında geniş bilgiye sahip olabilir randevu talep edebilirsiniz. Su kaçağı tüm tesisatlarda meydana gelebilecek en büyük korkulu rüyadır. Bütün tesisatlarda kullanıma ve zamana bağlı olarak eskime ve yıpranmalar olur. Bu yıpranmalar boruların çatlamasına ve su kaçağının oluşmasına neden olur. Ya da boruların ek yerleri tam anlamıyla oturmadığı için boruların arasındaki boşluklardan dolayı kaçak olur. Bu iki durumda da kaçağın olduğu kolayca anlaşılmaz. Kaçak ya alt komşuya ya da yan komşuya su sızmasına neden olur. Çoğu zaman tesisatta kaçak olduğu bu şekilde anlaşılır ya da duvarlarda küflenmeler, dökülmeler oluşmuşsa ve rutubet kokusu varsa tesisatta kaçak olduğu anlaşılır. Kaçak olduğu anlaşıldıktan sonra ne tarz bir tesisatçı çağıracağınız çok önemlidir. Eski usullerle çalışan ve teknolojik donanıma sahip olmayan tesisatçıları çağırdığınızda su kaçağının yanı sıra bir de kırık dökük duvarlarla uğraşmak zorunda kalırsınız. Çünkü eski tip tesisatçılar kaçağın nerede olduğunu bulmak için tesisatın geçtiği noktaları kırarlar. Kaçağın nerede olduğunu bulana kadar duvarlarınızda bir sürü kırıklar oluşur. Duvarlarınız ve eviniz neredeyse inşaat alanına döner. Bu durum hem zaman kaybına neden olur hem de kaçaktan kaynaklanan masraf yetmiyor gibi bir de ekstra sıva, alçı, badana gibi masraflara neden olur.
 
Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ekstra masrafların oluşmasına engel olmak ve işinizi hem kaliteli hem hızlı hem de uygun fiyata yaptırmak isterseniz firmamızı arayın. Firmamız bütün tesisat sorunlarınızda size yardımcı olmak için haftanın her günü hazır. Tesisat sorunlarınızda bizi aradığınızdan kısa bir süre sonra adresinize geliyoruz. Uzman ve işinde tecrübeli ekibimiz son teknolojik kameralı su kaçağı tespit cihazı yardımıyla kaçağın nerede olduğunu kolaylıkla buluyor ve sadece o bölgeyi açarak tesisatın arızasının giderilmesini sağlıyoruz. Bu işlemleri kısa süre içerisinde hallediyoruz. Tesisat sorunları hemen müdahale edilmesi ve çözülmesi gereken problemlerdir.  Zaman kaybettikçe kaçak büyür ve yayılır. Sorunun büyümesine, yayılmasına engel olmak için ekibimiz hemen müdahale ediyor ve kaçağın giderilmesini sağlıyor. Sadece su kaçağı probleminizde değil, binalara tesisat döşenmesinde, kombi petek temizliğinde, lavabo tıkanıklığı açmada firmamızı arayabilirsiniz.

Web Tasarım: Horizon